Akciós ajánlatok - Szántód

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy a Hostel Rév Balaton szálláshelyünket már nem üzemeltetjük. Javasoljuk a Pálkövei Ifjúsági Tábor ajánlatait, szolgáltatásait.

Akciós szállás, táborozási ajánlatok diákcsoportoknak, családoknak

Baráti/tantestületi kirándulás Szántódra, egy kőhajításnyira Tihanytól

Hostel & Hotel Rév Balaton - az ifjúsági hotel

A Balatontól 200 méterre fekvő Hotel Rév Balaton szívesen fogadja baráti társaságokat, oktatási-nevelési intézmények nevelőtestületeit 3 napos hétvégi kirándulásra, rendezvényre.

30 fő feletti csoport esetén GRÁTISZ borkóstoló!

Programajánlat

Péntek:

Délután 16. 30-ig megérkezés a szállodába, szobák elfoglalása

17. 30-tól borkóstoló egy ismert helyi borász közreműködésével 5-6 fajta bor megismerése

18. 45-tól vacsora az 1840-ben épült étteremben, majd szabadprogram vagy zenés-táncos est a Sörözőbe.

Szombat:

8. 30-tól reggeli a Rév Csárdába

Délelőtt fakultatív programként séta Szántódpusztára, a Turisztikai és Kulturális Központba (Majormúzeum, cselédházak, istállók, bortároló pince, kukoricagóré, stb.) vagy Tihanyba (Apátsági templom és rendház, Óvár, Pisky sétány, Babamúzeum, Belső-tó, Aranyház, Lóczy Lajos tanösvény),

18. 00-tól vacsora, a vacsorát követően kb.

19. 30-tól zenés-táncos összejövetel, karaoke program/ verseny a Sörözőbe.

Vasárnap:

8. 30-tól reggeli, szabadprogram, csomagolás, hazautazás

Szállás: 2 ágyas fürdőszobás szobákban

Étkezés: helyben, félpanzióval, péntek vacsora, szombat reggeli, vacsora, vasárnap reggeli

Részvételi díj tartalmazza a szállást, az étkezést, a grátisz diszkót és karaoket:

Április 10 és május 3 és szeptember 14 és október 1 között:         7.950.-Ft/fő

Május 3. és június 12. és augusztus 22 és szeptember 13 között:   8.950.-Ft/fő

Június 13-augusztus 21. között:                                                          9.950.-Ft/fő

IFA: helyszínen fizetendő 150-350.- Ft/fő/éj- szezontól függően

Kedvezmények:

- minden 16. fő ingyenes

- 30 fő feletti csoport esetén grátisz borkóstoló

Szolgáltatások, egyéb információk:

- ágyneműhuzat kölcsönzés (paplanhuzat, párnahuzat, lepedő): 500.-Ft/garnitúra

- borkóstoló 5-6 féle borral, pogácsa, sajt: 2.000.-Ft/fő

- grill vacsora a kertben 3-4 féle hús, grillzöldség 3.000.-Ft/fő, 3 nap/ 2 éjszakás foglalás esetén csak +1.500.-Ft/fő

- strandbelépő: 200.-Ft/fő

- diszkó, karaoke (kb. 2-3 óra): 300.-Ft/fő,

- 100 főt befogadó terem tanácskozásokhoz, kisebb konferenciákhoz

- Tihany-szakvezetés a Balaton-felvidéki Nemzeti Parkban: 15.000.-Ft/ 25 fős csoport

Egyeztetés Vers Réka szakvezetővel: 06-30/382-72-43

Nyári tábor akció - Szántód Hostel & Hotel Rév Balaton ifjúsági szálloda

Kedvező áron biztosítunk szállást, étkezést a Balaton déli partján lévő egyik hangulatos településén Szántódon diákcsoportok, családok számára.

Nyári tábor június 13-20 vagy augusztus 22-29 között teljes ellátással, Ft/fő

7 nap/ 6 éjszaka csak 20.500.-

8 nap/ 7 éjszaka csak 21.500.-

Étkezés: napi 3-szori, érkezés napján vacsora, elutazás napján reggeli

Elhelyezés: 3-4 ágyas fürdőszobás szobákban

Kedvezmény 18 év alatti diákcsoportoknak:

- minden 21. fő számára a szállás és az étkezés ingyenes

- 100 fő feletti csoport esetén minden 16. fő számára a szállás és az étkezés ingyenes

Ajánlatkérés

Aktuális szállás, étkezés, hétvégi kirándulás, erdei iskola, nyári tábor árak, részvételi díjak megtekintése
További tájékoztatás: Ifj.Bartos Csaba tel/fax: 87/482-135 vagy 06 20-466-31-34

Hotel Rév Balaton, az ifjúsági szálloda (máj. 1 és szept. 30 között) Tel/fax: 84/348-245

Olcsó, akciós síelés, kirándulás, üdülés Ausztriában

iskolák családok, baráti társaságok számára

Web: www.haus-franziskus.at  E-mail: info@balatonguest.hu  Tel: 06 20 9221 581

Szeretne egy hétvégét ingyen eltölteni Ausztriában?

Vendégül látjuk egy 3 napos Ausztria-i/Mariazell-i hétvégére a 100 fő feletti csoport vezetőjét és kísérőjét.

A fenti ingyenes hétvége a 100 fő feletti, április, május, június és szeptember hónapban szervezett és legalább 5-8 napos erdei iskola, nyári tábor, családi tábor esetén érvényes,