Egyéni táborok Pálkövén

A nyári szünidő alatt 1 hetes időtartamú táborokat szervezünk többféle témában, 8-14 éves gyermekek részére, melyekre egyénileg is lehet jelentkezni.

Kedves Szülő! Ha nem szeretné, hogy gyermeke számára "tétlenül és nyomtalanul" repüljön el a szünidő, tekintse meg ajánlatainkat. Hiszen egy - a gyermek érdeklődésének megfelelő - tábor olyan kellemes ugyanakkor tartalmas időtöltést jelent, ahol felejthetetlen élményekkel és sok új baráttal lehet gazdagabb.

Pedagógusok segítségével állandó felügyeletet biztosítunk a résztvevőknek. A tábor jellegének megfelelő szakprogramokat kirándulások, sport, strandolás színesítik.

Aktuális ajánlataink, a Pálkövén induló táborok részletes ismertetése az alábbiakban olvasható.

Egyéni tábor ajánlataink - Pálköve

Pálkövei egyéni táborok 2016

Zumba tábor Pálkövén

Időpont: 2016.július 3-8

Szállás: 6-8 ágyas fürdőszobás faházakban

Étkezés: teljes ellátás

Részvételi díj: 50.000.-Ft/fő

Részvételi feltétel: úszni tudás

Alsó korhatár: 8 év

Jelentkezési határidő: 2016.március 17.

Foglaló: 20.000.-Ft/fő

Info és jelentkezés

Németh Krisztina

Mobil: 06 20 549 08 93

E-mail: krisztinan@icloud.com

Gallatz Rita:
Mobil: 06 30 913 7850
E-mail: gallatzrita@hotmail.com

IV. Önvédelmi és fafaragó tábor

Ha szeretnél betekintést nyerni a távol-keleti harcművészetek és önvédelmi rendszerek világába, de még nem szántad rá magad, hogy lejárj rendszeresen edzésekre, vagy már elkezdtél gyakorolni valamilyen stílust, de szeretnéd a tudásodat tovább mélyíteni, és más rendszerek technikáit megismerni, vagy csak egyszerűen nem akarsz otthon üldögélni a szünidő alatt, és szeretnél egy vidám, barátságos csapatban, a Balaton partján hasznosan eltölteni egy hetet, és mindemellett szívesen faragnál fából egy medált, amelyet egy indián fonással készített tartó segítségével a nyakadban haza is vihetsz,

Akkor Neked közöttünk a helyed!

Napi két önvédelmi foglalkozás, fafaragás, strandolás, kirándulás, játék.

A tábort vezeti: Gábor Farkas faszobrász, II. danos taekwon-do mester, a Csopaki Hullámtörők TKD Klub vezetőedzője.

Helyszín: Pálkövei Ifjúsági Tábor (Kővágóörs-Pálköve),

Elhelyezés: fürdőszobás faházakban, 4-6 ágyas szobákban

Időpont: 2016. június 30. – július 5. (6 nap/ 5 éjszaka)

A tábor díja: 30 500 Ft, melyből foglalóként 7000 Ft-ot kell előre átutalni.

(A foglaló a férőhely rendelkezésre állását biztosítja előre, így a részvétel visszamondása esetén nincs mód annak visszafizetésére.)

A tábor díja tartalmazza

- a szállás, ágyneműhuzatot,

- a napi háromszor étkezés,

- a foglalkozások (beleértve a foglalkozásokhoz szükséges anyagokat is), és

- a strandbelépő költségét.

Jelentkezési határidő: 2016. május 10.

A foglaló befizetésének határideje: 2016. május 15.

A tábor díj fennmaradó összegének (23 500 Ft) befizetési határideje: 2016. június 15.

Érdeklődési, jelentkezési lehetőség:

E-mail: gabordas1@gmail.com, Mobil: 06 30 504 8711

Aktuális szállás, étkezés, hétvégi kirándulás, erdei iskola, nyári tábor árak megtekintése

Ajánlatkérés

Kedvezmény

Az áprilisban, májusban, júniusban és szeptemberben szállást foglaló

100 fő feletti, 5 nap/ 4 éjszakás 18 év alatti diákcsoport csoportvezetőjét és kisérőjét 3 napos Ausztria-i kiránduláson látjuk vendégül.