Étlap, étkezési időpontok

Ezen az oldalon arról adunk tájékoztatást, hogy konyhánk milyen ételekkel várja a nálunk vendégeskedőket. Szívesen fogadjuk az étlap-tervvel kapcsolatos javaslataikat, kéréseiket. Kérjük, hogy szíveskedjenek előzetesen írásban jelezni a vegetáriánus étkezési igényeket.

Étlap-terv

Reggeli:

Felvágott, margarin, lekvár, kockasajt, corn flakes, tej, zöldség, péksütemény, kenyér, tea

Ebéd:

Csontleves, csőben sült milánói penne, reszelt sajt

Sertéspörkölt, tészta, savanyúság, gyümölcs

Zöldborsóleves, bácskai rizseshús, savanyúság

Paradicsomos húsgombóc, sósburgonya, gyümölcs

Gulyásleves, túróstészta, gyümölcs

Vacsora:

Zöldbabfőzelék, sült virsli, kenyér, gyümölcs

Húsleves, Cordon Bleu, párolt rizs, savanyúság

Vacsora:

Bolognai spagetti, reszelt sajt, gyümölcs

Reggeli:

Virsli, mustár, ketchup, tea, kenyér, margarin, lekvár,

Ebéd:

Raguleves, grízes metélt, lekvár, porcukor

Vacsora:

Sültkolbász, kenyér, mustár, ketchup,tea, gyümölcs

Ebéd:

Csontleves, rántottsajt, párolt rizs, pároltzöldség, majonéz v. ketchup

Bakonyi ragu, tészta, gyümölcs

Gyümölcsleves, Panirozott csirkemell, sültburgonya, savanyúság

Hideg vacsora

Az étlapváltoztatás jogát fenntartjuk!

Étkezési időpontok:

Reggeli: 8.00-tól